MECZ
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Leopold Zima | Ido Zonder | 6-3, 6-2 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
08.03.99, 25 lat
08.03.99, 25 lat
Leopold Zima vs. Ido Zonder - Wzajemne mecze
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Leopold Zima | Ido Zonder | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Leopold Zima form & Ido Zonder form
Leopold Zima - ostatnie mecze
M15 Telde - ceglana | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.24 Klasyf. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ido Zonder - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
01.11.21 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |