MECZ
09.09.18 | 1. runda klasyf. | Leonardo Taddia | Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | Tunisia F31 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
29.01.00, 24 lat
29.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Leonardo Taddia vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
09.09.18 | 1. runda klasyf. | Leonardo Taddia | Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Tunisia F31 | twarda |
Leonardo Taddia form & Luke Issajenko form
Leonardo Taddia - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cattolica - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |