MECZ
15.12.19 | 1. runda klasyf. | Leonardo Taddia | Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
29.01.00, 24 lat
29.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
21.10.95, 28 lat
21.10.95, 28 lat
Leonardo Taddia vs. Aliaksandr Prudnikau - Wzajemne mecze
15.12.19 | 1. runda klasyf. | Leonardo Taddia | Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Leonardo Taddia form & Aliaksandr Prudnikau form
Leonardo Taddia - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cattolica - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu |
Aliaksandr Prudnikau - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25+H Bydgoszcz - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |