MECZ
20.06.17 | 1. runda | Leny Mitjana | Itay Shpindler | 6-0, 6-0 | Israel F11 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Leny Mitjana | Itay Shpindler | |
1. podanie % | 17/30 (57%) | 32/41 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/17 (76%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/13 (85%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/41 (66%) | 6/30 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/71 (72%) | 20/71 (28%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
23.01.99, 25 lat
23.01.99, 25 lat
Leny Mitjana vs. Itay Shpindler - Wzajemne mecze
20.06.17 | 1. runda | Leny Mitjana | Itay Shpindler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Israel F11 | twarda |
Leny Mitjana form & Itay Shpindler form
Leny Mitjana - ostatnie mecze
M15 Grenoble - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 6-713, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Jerome Kym | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Niklas Schell | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
25.02.19 1. runda | vs. Norbert Gombos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.19 Finał | vs. Yannick Mertens | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.02.19 Półfinał | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.02.19 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.19 2. runda | vs. Baptiste Anselmo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Christopher Heyman | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
20.01.19 Finał | vs. Artem Dubrivnyy | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.19 Półfinał | vs. Niels Lootsma | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.19 Ćwierćfinał | vs. Yannick Mertens | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.19 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.19 Klasyf. | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cameroon F2 - twarda | ||||
06.12.18 Ćwierćfinał | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Itay Shpindler - ostatnie mecze
M15 Kiryat - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |