MECZ
20.09.20 | Klasyf. | Jiri Vesely | Lenny Hampel | 6-4, 6-0 | Hamburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jiri Vesely | Lenny Hampel | |
1. podanie % | 27/40 (68%) | 26/56 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/27 (93%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/56 (50%) | 7/40 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 6 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jiri Vesely | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lenny Hampel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lenny Hampel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiri Vesely | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Lenny Hampel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lenny Hampel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiri Vesely | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lenny Hampel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jiri Vesely | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lenny Hampel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiri Vesely | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lenny Hampel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Lenny Hampel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jiri Vesely vs. Lenny Hampel - Wzajemne mecze
20.09.20 | Klasyf. | Jiri Vesely | Lenny Hampel | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Hamburg | ceglana |
Jiri Vesely form & Lenny Hampel form
Jiri Vesely - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Henry Searle | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Hamish Stewart | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-4, 5-7, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lloyd Harris | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Borna Gojo | 4-6, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-65, 6-2, 3-6, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Alex Knaff | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Sebastian Korda | 7-67, 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
24.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
05.06.23 1. runda | vs. Ryan Peniston | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Lenny Hampel - ostatnie mecze
M25 Hamburg - halowa | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Andre Biro | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Osman Torski | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Francisco Comesana | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Filip Misolic | 4-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Velenje - ceglana | ||||
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | Daniel Dutra Da Silva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda | vs. Gian Luca Tanner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew William Donald | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Jan Satral | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |