MECZ
10.03.18 | 1. runda klasyf. | Leevi Saatela | Yusei Fukuoka | 6-4, 6-1 | Greece F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Finlandia
15.08.95, 28 lat
15.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
26.07.92, 31 lat
26.07.92, 31 lat
Leevi Saatela vs. Yusei Fukuoka - Wzajemne mecze
10.03.18 | 1. runda klasyf. | Leevi Saatela | Yusei Fukuoka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Greece F3 | twarda |
Leevi Saatela form & Yusei Fukuoka form
Leevi Saatela - ostatnie mecze
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Ryan Peniston | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Eric Morris | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Carlos Parker | 5-7, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Richard Biagiotti | 7-62, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Johan Claesson | 6-1, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Eero Vasa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Otso Martikainen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juho Kantola | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Johannes Seeman | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Iiro Vasa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Eero Vasa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Simonas Zukauskas | 6-1, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juho Kantola | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Otto Virtanen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. John Hu | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Finland F3 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Lukas Ollert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Jussi Tiainen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anttoni Kinnunen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Ettore Capello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikko Rouvala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Yusei Fukuoka - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Kouhei Maeda | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Seong Taek Im | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jin Sung Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sai Nikhil Mannepalli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Roy Hobbs | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chinmay Bakshi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Japan F8 - dywanowa | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Masaki Sasai | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yahor Yatsyk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Kalkenov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Japan F6 - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
25.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marvin Schramm | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Andrej Glvac | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Leevi Saatela | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Athanasios Bilis | 1-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Dan Dowson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Charles Roberts | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F10 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Brian Tran | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tanay Mehta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F27 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |