Lawrence Bataljin vs. Danut Cuc 04.06.2018

Lawrence Bataljin vs. Danut Cuc 04.06.2018 - Tunisia F22 (Hammamet) - porównanie

MECZ

04.06.182. runda klasyf.Lawrence Bataljin Danut Cuc 6-3, 7-62 Tunisia Tunisia F22 ceglana

STATYSTYKA MECZU

7-62

Lawrence Bataljin
Australia
22.05.96, 22 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
03.03.98, 20 lat







Danut Cuc
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Lawrence Bataljin vs. Danut Cuc - Wzajemne mecze

04.06.182. runda klasyf.Lawrence BataljinDanut Cuc6-3, 7-62 szczegóły meczuTunisia Tunisia F22 ceglana

Lawrence Bataljin - ostatnie mecze

Egypt Egypt F25 - twarda
29.10.18
Klasyf.
vs. Taha Kapadia4-6, 6-3, 5-7 porażkaszczegóły meczu
28.10.18
2. runda klasyf.
vs. Gokul Suresh6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F24 - twarda
23.10.18
1. runda
vs. Shalva Dzhanashia1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
22.10.18
Klasyf.
vs. Mason Recci0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Bjorn Nareyka6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F23 - twarda
15.10.18
Klasyf.
vs. Omni Kumar3-6, 1-4, - Lawrence Bataljin - kreczporażkaszczegóły meczu
14.10.18
2. runda klasyf.
vs. Shane Biddaiah6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal Portugal F20 - twarda
07.10.18
2. runda klasyf.
vs. Gabriele Moghini4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Portugal Portugal F19 - twarda
03.10.18
1. runda
vs. Franco Emanuel Egea6-4, 3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
01.10.18
Klasyf.
vs. Pedro Graca2-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.18
2. runda klasyf.
vs. Marco Wright6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal Portugal F18 - twarda
26.09.18
1. runda
vs. Lloyd Glasspool1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
24.09.18
Klasyf.
vs. Afonso Salgado3-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Henrique Petiz4-6, 6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal Portugal F17 - twarda
18.09.18
1. runda
vs. Riccardo Maiga2-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. David Ramalho6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
16.09.18
Klasyf.
vs. Santiago Riveiro Gil6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Serbia F5 - ceglana
02.09.18
2. runda klasyf.
vs. Stefan Skadarka2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.18
1. runda klasyf.
vs. Ivan Dobrijevic6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Serbia F4 - ceglana
27.08.18
Klasyf.
vs. Samuel Hodor4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
26.08.18
2. runda klasyf.
vs. Jovan Cirkovic6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Serbia F3 - ceglana
19.08.18
2. runda klasyf.
vs. Sabit Suntic6-4, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.08.18
1. runda klasyf.
vs. Stefan Gazo6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Serbia F2 - ceglana
13.08.18
2. runda klasyf.
vs. Duje Ajdukovic0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.08.18
1. runda klasyf.
vs. Vasilije Draganic6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Serbia F1 - ceglana
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Filip Jakob Zupancic2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Germany F5 - ceglana
25.06.18
2. runda klasyf.
vs. Nikita Mashtakov2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
24.06.18
1. runda klasyf.
vs. Cade Birrell6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Germany F4 - ceglana
16.06.18
1. runda klasyf.
vs. August Holmgren2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F23 - ceglana
11.06.18
Klasyf.
vs. Luigi Sorrentino0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Danut Cuc - ostatnie mecze

Serbia Serbia F5 - ceglana
01.09.18
1. runda klasyf.
vs. Dusan Rajic2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Serbia F4 - ceglana
25.08.18
1. runda klasyf.
vs. Stamatis Kapiris4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Germany F7 - ceglana
09.07.18
2. runda klasyf.
vs. Mario Vilella Martinez2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.07.18
1. runda klasyf.
vs. Sascha Brechtel6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Germany F6 - ceglana
01.07.18
1. runda klasyf.
vs. Moritz Pfaff2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Germany F5 - ceglana
24.06.18
1. runda klasyf.
vs. Leon Hoeveler3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F24 - ceglana
16.06.18
1. runda klasyf.
vs. Sorin Andrei Iordache2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F22 - ceglana
04.06.18
2. runda klasyf.
vs. Lawrence Bataljin3-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Youcef Ghezal4-6, 7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Romania F1 - ceglana
19.05.18
1. runda klasyf.
vs. Vlad Stoica1-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Australia F4 - ceglana
25.03.18
1. runda klasyf.
vs. Mustafa Ibraimi4-6, 7-65, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Australia F2 - trawiasta
03.03.18
1. runda klasyf.
vs. Erik Holt-Crossman1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Australia F1 - trawiasta
24.02.18
1. runda klasyf.
vs. Jacob Sullivan4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
France Noumea Challenger - twarda
30.12.17
1. runda klasyf.
vs. Liam Caruana3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
China China F12 - twarda
10.07.17
1. runda klasyf.
vs. Tyler Lu2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
China China F11 - twarda
03.07.17
1. runda klasyf.
vs. Shi Hong Zeng5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China China F10 - twarda
26.06.17
1. runda klasyf.
vs. Yili Zheng4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Korea F4 - twarda
19.06.17
2. runda klasyf.
vs. Kangjae Kim4-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
19.06.17
Klasyf.
vs. Jun Sang Park1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
19.06.17
1. runda klasyf.
vs. Hyeong-Min Kim6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Korea F3 - twarda
12.06.17
1. runda klasyf.
vs. Jun Su Kim2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Korea F2 - twarda
05.06.17
1. runda klasyf.
vs. Chan Hwi Shin6-78, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Indonesia Indonesia F6 - twarda
10.04.17
1. runda klasyf.
vs. Kaiwei Wang6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.04.17
2. runda klasyf.
vs. Aoxiong Wang6-70, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Indonesia Indonesia F5 - twarda
03.04.17
1. runda klasyf.
vs. Giuseppe Faraone6-4, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
03.04.17
2. runda klasyf.
vs. Jessy Kalambay4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Indonesia Indonesia F4 - twarda
27.03.17
2. runda klasyf.
vs. Nicholas Bybel2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.03.17
1. runda klasyf.
vs. Kaiwei Wang6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Launceston Challenger - twarda
04.02.17
1. runda klasyf.
vs. Zach Itzstein1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Burnie Challenger - twarda
28.01.17
1. runda klasyf.
vs. Tomislav Edward Papac0-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
<