MECZ
01.09.17 | Ćwierćfinał | Laurynas Grigelis | Vasile Antonescu | 7-5, 6-1 | Romania F12 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laurynas Grigelis | Vasile Antonescu | |
1. podanie % | 39/68 (57%) | 43/74 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 7/31 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/74 (54%) | 26/68 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/142 (58%) | 60/142 (42%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laurynas Grigelis vs. Vasile Antonescu - Wzajemne mecze
01.09.17 | Ćwierćfinał | Laurynas Grigelis | Vasile Antonescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Romania F12 | ceglana |
10.08.15 | Ćwierćfinał | Laurynas Grigelis | Vasile Antonescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F12 | ceglana |
Laurynas Grigelis form & Vasile Antonescu form
Laurynas Grigelis - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Aqeel Khan | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.04.21 Ćwierćfinał | vs. Omar Giacalone | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.21 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.04.21 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 Finał | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.10.20 Półfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.20 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 Finał | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.20 Półfinał | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.20 Ćwierćfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.20 2. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.20 1. runda | vs. Martin Damm | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 Finał | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.20 Półfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.20 Ćwierćfinał | vs. Filip Bergevi | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.20 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.20 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
07.03.20 | vs. Pedro Sousa | 6-75, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-66, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Nerman Fatic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Vasile Antonescu - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |