MECZ
30.08.17 | 1. runda | Laurynas Grigelis | Alexander Merino | 6-3, 6-2 | Romania F12 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laurynas Grigelis | Alexander Merino | |
1. podanie % | 35/67 (52%) | 43/65 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/35 (83%) | 24/43 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/32 (41%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/65 (49%) | 25/67 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Peru
31.08.92, 31 lat
61032 $
31.08.92, 31 lat
61032 $
Laurynas Grigelis vs. Alexander Merino - Wzajemne mecze
30.08.17 | 1. runda | Laurynas Grigelis | Alexander Merino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F12 | ceglana |
Laurynas Grigelis form & Alexander Merino form
Laurynas Grigelis - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Aqeel Khan | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.04.21 Ćwierćfinał | vs. Omar Giacalone | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.21 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.04.21 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 Finał | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.10.20 Półfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.20 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 Finał | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.20 Półfinał | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.20 Ćwierćfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.20 2. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.20 1. runda | vs. Martin Damm | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 Finał | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.20 Półfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.20 Ćwierćfinał | vs. Filip Bergevi | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.20 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.20 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
07.03.20 | vs. Pedro Sousa | 6-75, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-66, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Nerman Fatic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alexander Merino - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - halowa | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |