MECZ
06.09.16 | 1. runda | Laurent Rochette | Rayane Oumaouche | 6-1, 6-0 | France F17 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Laurent Rochette | Rayane Oumaouche | |
1. podanie % | 16/33 (48%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/16 (81%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 3/20 (15%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/40 (70%) | 9/33 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Double foul | 1 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
22.06.97, 26 lat
22.06.97, 26 lat
Laurent Rochette vs. Rayane Oumaouche - Wzajemne mecze
06.09.16 | 1. runda | Laurent Rochette | Rayane Oumaouche | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | France F17 | twarda |
Laurent Rochette form & Rayane Oumaouche form
Laurent Rochette - ostatnie mecze
M15+H Bressuire - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 1-1, - Laurent Rochette - krecz | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Gianni Mina | 6-0, 2-1, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Ronan Joncour | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Evan Hoyt | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Chuhan Wang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 1-4, - Laurent Rochette - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Mikhail Korovin | 4-2, Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Janis Podzus | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Hengyang - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Fajing Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Naifu Zhang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
16.06.19 Finał | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 Półfinał | vs. Ye Cong Mo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Yuanfeng Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Wei-De Lin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Jordan Thompson | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.10.18 Klasyf. | vs. Vincent Millot | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 2. runda klasyf. | vs. Samuel Shropshire | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu |
Rayane Oumaouche - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Nicolas Oliveira | 3-6, 6-4, 1-4, - Rayane Oumaouche - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Leo Deflandre | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Raphael Vaksmann | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dorian Tremblay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Simone Guercio | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Simone Russo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Johannes Seeman | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 3-0, Alexandre Ruscica - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Cayetano March | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Espen Lagarde | 7-67, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yassine Smiej | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |