MECZ
02.11.17 | 2. runda | Laurent Lokoli | Ioannis Stergiou | 6-3, 6-2 | Greece F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Laurent Lokoli | Ioannis Stergiou | |
1. podanie % | 29/49 (59%) | 38/57 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/29 (90%) | 24/38 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/57 (46%) | 12/49 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
03.04.95, 29 lat
12174 $
03.04.95, 29 lat
12174 $
Laurent Lokoli vs. Ioannis Stergiou - Wzajemne mecze
02.11.17 | 2. runda | Laurent Lokoli | Ioannis Stergiou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Greece F7 | twarda |
Laurent Lokoli form & Ioannis Stergiou form
Laurent Lokoli - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Arthur Gea | - | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ioannis Stergiou - ostatnie mecze
M15 Belgrade - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 2-4, - Ioannis Stergiou - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Peter Bothwell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-74, 13-11 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Bastian Trinker | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Pauwel Dewulf | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Bekir Berk Sahin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Jose Pereira | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.02.19 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Matej Sabanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kayra Kargin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Mikolaj Lorens | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kazan - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Lucas Catarina | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Leon Hoeveler | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Austin Rapp | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Italy F20 - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |