Niemcy
25.04.96, 27 lat
25.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lasse Muscheites vs. Luca Gelhardt - Wzajemne mecze
07.07.14 | Klasyf. | Lasse Muscheites | Luca Gelhardt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Germany F7 | ceglana |
Lasse Muscheites form & Luca Gelhardt form
Lasse Muscheites - ostatnie mecze
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Stuart Parker | 6-1, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Piotr Galus | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Mauro De Maio | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Goran Markovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Daniil Glinka | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Marius Ruzgas | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Justin Schlageter | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Michal Marko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. David Pichler | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Jim Walder | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mark Simons | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Luca Gelhardt - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.19 2. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |