MECZ
03.05.17 | 1. runda | Lamine Ouahab | Fabrizio Ornago | 6-4, 4-6, 6-1 | Tunisia F17 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lamine Ouahab | Fabrizio Ornago | |
1. podanie % | 49/82 (60%) | 66/111 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/49 (45%) | 32/66 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte break-ball | 10/24 (42%) | 7/11 (64%) |
Punkty zdobyte przez return | 63/111 (57%) | 42/82 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/193 (53%) | 90/193 (47%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamine Ouahab vs. Fabrizio Ornago - Wzajemne mecze
03.05.17 | 1. runda | Lamine Ouahab | Fabrizio Ornago | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Tunisia F17 | ceglana |
Lamine Ouahab form & Fabrizio Ornago form
Lamine Ouahab - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marrakech - ceglana | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
12.12.20 Półfinał | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - krecz | szczegóły meczu |
Fabrizio Ornago - ostatnie mecze
M25 Caslano - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Remy Bertola | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Ueberlingen - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. David Fix | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biella 4 - halowa | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 2-5, - Fabrizio Ornago - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Hendrik Jebens | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Singapore - halowa | ||||
20.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bega | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Biella 1 - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Filip Horansky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. David Pichler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bega | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Simone Roncalli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
10.01.21 Finał | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Półfinał | vs. Simone Roncalli | 6-74, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.21 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 1-0, Edoardo Lavagno - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.20 Ćwierćfinał | vs. Johan Nikles | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.12.20 2. runda | vs. Damien Wenger | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.20 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.20 2. runda | vs. Niels Visker | 6-710, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.20 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Viktor Troicki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.20 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu |