MECZ
01.11.17 | 2. runda | Lamine Ouahab | Alexander Erler | 6-2, 6-3 | Morocco F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lamine Ouahab | Alexander Erler | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 38/65 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/35 (69%) | 24/38 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/65 (51%) | 17/55 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamine Ouahab vs. Alexander Erler - Wzajemne mecze
01.11.17 | 2. runda | Lamine Ouahab | Alexander Erler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Morocco F4 | ceglana |
Lamine Ouahab form & Alexander Erler form
Lamine Ouahab - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marrakech - ceglana | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
12.12.20 Półfinał | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - krecz | szczegóły meczu |
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |