MECZ
02.02.09 | Półfinał | Lamine Ouahab | Albert Ramos-Vinolas | 6-0, 6-3 | Morocco F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamine Ouahab vs. Albert Ramos-Vinolas - Wzajemne mecze
08.04.14 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Lamine Ouahab | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
08.10.09 | 2. runda | Albert Ramos-Vinolas | Lamine Ouahab | 7-61, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Tarragona Challenger | ceglana |
17.08.09 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Lamine Ouahab | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | San Sebastian | ceglana |
02.02.09 | Półfinał | Lamine Ouahab | Albert Ramos-Vinolas | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Morocco F2 | ceglana |
06.08.07 | 1. runda | Lamine Ouahab | Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Vigo | ceglana |
15.08.05 | 2. runda | Lamine Ouahab | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F20 | ceglana |
Lamine Ouahab form & Albert Ramos-Vinolas form
Lamine Ouahab - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marrakech - ceglana | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
12.12.20 Półfinał | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - krecz | szczegóły meczu |
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |