MECZ
09.02.20 | 1. runda klasyf. | Kuzey Cekirge | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-0 | M15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
29.04.00, 23 lat
13190 $
29.04.00, 23 lat
13190 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
29.09.01, 22 lat
29.09.01, 22 lat
Kuzey Cekirge vs. Pol Sanchez Vinas - Wzajemne mecze
09.02.20 | 1. runda klasyf. | Kuzey Cekirge | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Palmanova | ceglana |
Kuzey Cekirge form & Pol Sanchez Vinas form
Kuzey Cekirge - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Pol Sanchez Vinas - ostatnie mecze
M25 Bagneres - twarda | ||||
30.08.21 Klasyf. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Guayaquil - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
05.09.19 1. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |