MECZ
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Krystof Zapsky | Daniil Tsebrenko | 6-3, 2-6, 10-8 | M25+H Most | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
05.05.01, 22 lat
05.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Krystof Zapsky vs. Daniil Tsebrenko - Wzajemne mecze
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Krystof Zapsky | Daniil Tsebrenko | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | M25+H Most | ceglana |
Krystof Zapsky form & Daniil Tsebrenko form
Krystof Zapsky - ostatnie mecze
M25 Most - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Dawid Taczala | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Hanel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kamil Gajewski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 2-2, Dominik Nazaruk - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-3, - Krystof Zapsky - krecz | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Bas Mengual | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Christian Samuelsson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Julian Lenz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Michael Cech | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
23.06.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Frantisek Simon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |