MECZ
17.06.18 | 2. runda klasyf. | Kody Pearson | Ameur Ben Hassen | 7-5, 6-0 | Tunisia F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tunezja
28.06.93, 30 lat
13468 $
28.06.93, 30 lat
13468 $
Kody Pearson vs. Ameur Ben Hassen - Wzajemne mecze
17.06.18 | 2. runda klasyf. | Kody Pearson | Ameur Ben Hassen | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Tunisia F24 | ceglana |
08.05.17 | 2. runda klasyf. | Ameur Ben Hassen | Kody Pearson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F18 | ceglana |
Kody Pearson form & Ameur Ben Hassen form
Kody Pearson - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. James Watt | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Shintaro Imai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tomislav Edward Papac | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Linang Xiao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Jayden Court | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. James Watt | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Blake Mott | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Corey Gaal | 2-0, Corey Gaal - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Brandon Walkin | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Seon Yong Han | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Francois Musitelli | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Ameur Ben Hassen - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Maxence Broville | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-76, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 2. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Patrik Stepanic | 5-7, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Hugo Voljacques | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Max Houkes | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-3, - Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 1-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lewei Cai | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 1-4, - Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 6-4, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Mats Hermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Benjamin Dhoe | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |