Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
29.11.95, 28 lat
29.11.95, 28 lat
Kiranpal Pannu vs. Matthew Mendez - Wzajemne mecze
19.02.20 | Klasyf. | Kiranpal Pannu | Matthew Mendez | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Kiranpal Pannu form & Matthew Mendez form
Kiranpal Pannu - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 1-4, - Kiranpal Pannu - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Nick Hardt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Charles Broom | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Kaylan Bigun | 3-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jack Loutit | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Bynoe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Alfredo Perez | 6-3, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emmett Potter | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Enzo Wallart | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Nicaise Muamba | 7-5, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ben Jones | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Quinn | 2-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Donald Young | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Matthew Mendez - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
19.02.20 Klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nathaniel Han | 5-7, 6-0, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Matic Spec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Luis-Manuel Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Chad Kissell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Tanner K Smith | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Simon Yitbarek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. A.j. Catanzariti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Charles Force | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Medina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 7-64, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Ignacio Vinas | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |