INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kiranpal Pannu vs. Jake Delaney - Wzajemne mecze
31.12.19 | 1. runda | Kiranpal Pannu | Jake Delaney | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Te | twarda |
Kiranpal Pannu form & Jake Delaney form
Kiranpal Pannu - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andre Ilagan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Andre Ilagan | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 2-1, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Kypson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 1-4, - Kiranpal Pannu - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Nick Hardt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Charles Broom | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Kaylan Bigun | 3-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jack Loutit | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Bynoe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Alfredo Perez | 6-3, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emmett Potter | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Enzo Wallart | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Nicaise Muamba | 7-5, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ben Jones | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Quinn | 2-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu |
Jake Delaney - ostatnie mecze
M15 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |