MECZ
14.03.15 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Tristan Lamasine | 2-6, 6-3, 6-2 | Guangzhou Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kimmer Coppejans | Tristan Lamasine | |
1. podanie % | 47/72 (65%) | 49/69 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/47 (83%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/25 (44%) | 10/20 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/69 (36%) | 22/72 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/141 (53%) | 66/141 (47%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kimmer Coppejans vs. Tristan Lamasine - Wzajemne mecze
29.08.22 | Klasyf. | Kimmer Coppejans | Tristan Lamasine | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Toulouse Challenger | ceglana |
17.03.15 | 1. runda | Tristan Lamasine | Kimmer Coppejans | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Shenzhen Challenger | twarda |
14.03.15 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Tristan Lamasine | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Guangzhou Challenger | twarda |
22.04.13 | 1. runda | Kimmer Coppejans | Tristan Lamasine | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Greece F4 | twarda |
Kimmer Coppejans form & Tristan Lamasine form
Kimmer Coppejans - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu |
Tristan Lamasine - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Niels Villard | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 7-63, Maxime Janvier - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |