MECZ
27.10.17 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Jordi Samper-Montana | 6-3, 3-6, 6-0 | Turkey F40 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kimmer Coppejans | Jordi Samper-Montana | |
1. podanie % | 60/87 (69%) | 51/80 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/60 (68%) | 29/51 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/80 (48%) | 33/87 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kimmer Coppejans vs. Jordi Samper-Montana - Wzajemne mecze
27.10.17 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Jordi Samper-Montana | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F40 | ceglana |
12.08.16 | Ćwierćfinał | Jordi Samper-Montana | Kimmer Coppejans | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | Trnava Challenger | ceglana |
28.04.16 | 2. runda | Jordi Samper-Montana | Kimmer Coppejans | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Ostrava Challenger | ceglana |
Kimmer Coppejans form & Jordi Samper-Montana form
Kimmer Coppejans - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu |
Jordi Samper-Montana - ostatnie mecze
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 5-7, 6-2, 1-4, - Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 6-1, 1-0, Diego Barreto Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
06.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Ko Suzuki | 4-6, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Półfinał | vs. Rafael Matos | 1-6, 0-2, - Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | - Jordi Samper-Montana - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
28.01.19 1. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
21.01.19 1. runda | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Da Nang - twarda | ||||
06.01.19 1. runda | vs. Youssef Hossam | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
02.01.19 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
28.10.18 Finał | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.18 Półfinał | vs. Peter Heller | 2-0, Peter Heller - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nik Razborsek | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Mike Urbanija | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |