MECZ
13.02.19 | 1. runda | Khumoun Sultanov | Anton Chekhov | 6-2, 6-2 | M25 Aktobe | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Khumoun Sultanov | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 21/46 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 10/21 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/46 (50%) | 8/40 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Khumoun Sultanov vs. Anton Chekhov - Wzajemne mecze
13.02.19 | 1. runda | Khumoun Sultanov | Anton Chekhov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Aktobe | halowa |
Khumoun Sultanov form & Anton Chekhov form
Khumoun Sultanov - ostatnie mecze
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 7-60, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Martin Landaluce | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-67, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Karue Sell | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Yanki Erel | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ali Habib | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jules Marie | 6-4, 7-611 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. David Poljak | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Peter Buldorini | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu |
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |