MECZ
09.08.17 | 2. runda | Khumoun Sultanov | Alexander Zgirovsky | 7-62, 6-2 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Khumoun Sultanov vs. Alexander Zgirovsky - Wzajemne mecze
09.08.17 | 2. runda | Khumoun Sultanov | Alexander Zgirovsky | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Khumoun Sultanov form & Alexander Zgirovsky form
Khumoun Sultanov - ostatnie mecze
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 7-60, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Martin Landaluce | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Karue Sell | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-67, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Yanki Erel | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ali Habib | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jules Marie | 6-4, 7-611 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. David Poljak | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Peter Buldorini | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu |
Alexander Zgirovsky - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |