MECZ
11.01.18 | 2. runda | Kevin Krawietz | Jan Choinski | 7-5, 3-6, 6-3 | Germany F1 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kevin Krawietz | Jan Choinski | |
1. podanie % | 54/87 (62%) | 70/89 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/54 (80%) | 51/70 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/89 (35%) | 26/87 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/176 (52%) | 84/176 (48%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 8 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kevin Krawietz vs. Jan Choinski - Wzajemne mecze
11.01.18 | 2. runda | Kevin Krawietz | Jan Choinski | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Germany F1 | dywanowa |
Kevin Krawietz form & Jan Choinski form
Kevin Krawietz - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Zsombor Piros | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
19.09.20 1. runda klasyf. | vs. Pablo Cuevas | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.07.20 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Mischa Zverev | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Tobias Kamke | 6-73, 7-62, 0-3, - Kevin Krawietz - krecz | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.20 1. runda | vs. Milan Welte | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.20 1. runda | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
17.08.19 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
26.06.19 2. runda | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.19 Klasyf. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktor Troicki | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda | vs. Joao Domingues | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
07.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - ceglana | ||||
03.04.19 2. runda | vs. Nikola Milojevic | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Thomaz Bellucci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda | vs. Daniel Gimeno-Traver | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
23.02.19 1. runda klasyf. | vs. Marcel Granollers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest Challenger - halowa | ||||
05.02.19 2. runda | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
24.11.18 Półfinał | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Federico Gaio | 7-64, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.11.18 2. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu |
Jan Choinski - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-77, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Haupt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Rocha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |