MECZ
10.05.17 | 1. runda | Ken Onishi | Alexander Ovcharov | 6-1, 6-3 | Hungary F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ken Onishi | Alexander Ovcharov | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 44/67 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 21/44 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/67 (57%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/116 (60%) | 46/116 (40%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
17.06.98, 25 lat
11748 $
17.06.98, 25 lat
11748 $
Ken Onishi vs. Alexander Ovcharov - Wzajemne mecze
10.05.17 | 1. runda | Ken Onishi | Alexander Ovcharov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Hungary F1 | ceglana |
Ken Onishi form & Alexander Ovcharov form
Ken Onishi - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.01.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.01.21 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
31.12.19 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
06.11.19 2. runda | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Alexander Ovcharov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |