MECZ
13.05.19 | 1. runda klasyf. | Keivon Tabrizi | Alexander Schager | 6-1, 6-2 | M15 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
23.07.96, 27 lat
11264 $
23.07.96, 27 lat
11264 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
20.09.95, 28 lat
20.09.95, 28 lat
Keivon Tabrizi vs. Alexander Schager - Wzajemne mecze
13.05.19 | 1. runda klasyf. | Keivon Tabrizi | Alexander Schager | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Prague | ceglana |
Keivon Tabrizi form & Alexander Schager form
Keivon Tabrizi - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Emir Sendogan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karim Beltagui | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Tim Heger | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Wetzlar - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Flamur Selmani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Maik Steiner | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jannik Kampe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-3, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Marek Gengel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Schager | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ali Almattar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Eric Lavaud | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Adrian Obert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
Kuwait F3 - twarda | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Aria Harajchi | 6-2, 2-0, Aria Harajchi - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Fouad Behbehani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kuwait F2 - twarda | ||||
04.11.18 Klasyf. | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Talal Alabdullah | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Alexander Schager - ostatnie mecze
M25 Vogau - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Roy De Valk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Keivon Tabrizi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Moritz Daxboeck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Kucbel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gabor-Janos Toth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Kurzmann | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F15 - twarda | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Marko Osmakcic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Sardella | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 | vs. Marko Dukovski | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Marek Semjan | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
06.03.17 | vs. Milos Dabic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Hiroyasu Ehara | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F26 - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Casper Bonapart | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Santiago Besada | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F8 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Kurzmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dominic Weidinger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austria F7 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. David Gorsic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Matic Spec | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tine Ritter | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Florian Broska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
14.03.16 | vs. Ivan Krivic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
07.03.16 | vs. David Kostner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |