MECZ
15.08.19 | 2. runda | Karl Friberg | Nicolas Tepmahc | 7-5, 1-6, 6-2 | M15 Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Karl Friberg | Nicolas Tepmahc | |
1. podanie % | 55/81 (68%) | 51/81 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/55 (58%) | 34/51 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/26 (62%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/81 (41%) | 33/81 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/162 (50%) | 81/162 (50%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Karl Friberg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Nicolas Tepmahc | |
0-0 | ||
Karl Friberg | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Karl Friberg | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Karl Friberg | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Karl Friberg | 1-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-4 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Karl Friberg | 1-5 | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Nicolas Tepmahc | |
Karl Friberg | 1-0 | |
2-0 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Nicolas Tepmahc | |
Karl Friberg | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karl Friberg vs. Nicolas Tepmahc - Wzajemne mecze
15.08.19 | 2. runda | Karl Friberg | Nicolas Tepmahc | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Koksijde | ceglana |
Karl Friberg form & Nicolas Tepmahc form
Karl Friberg - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Nicolas Tepmahc - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 0-4, - Nicolas Tepmahc - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Fabio Coelho | Fabio Coelho - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 2-6, 2-5, - Nicolas Tepmahc - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Youssef Labbene | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-72, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Wissam Abderrahman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Pedro Araujo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Rigele Te | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 6-3, 2-0, Koray Kirci - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Li Tu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |