MECZ
08.08.17 | 1. runda | Karl Friberg | Maxime Mora | 2-6, 7-62, 6-2 | Finland F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Karl Friberg | Maxime Mora | |
1. podanie % | 66/85 (78%) | 55/100 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/66 (56%) | 27/55 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 24/45 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/100 (49%) | 35/85 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/185 (54%) | 86/185 (46%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karl Friberg vs. Maxime Mora - Wzajemne mecze
08.08.17 | 1. runda | Karl Friberg | Maxime Mora | 2-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Finland F2 | ceglana |
Karl Friberg form & Maxime Mora form
Karl Friberg - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Maxime Mora - ostatnie mecze
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
02.07.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Carnac - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |