MECZ
13.11.18 | 1. runda | Karl Friberg | Denys Klok | 6-3, 6-1 | Finland F4 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Karl Friberg | Denys Klok | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 38/55 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/25 (84%) | 18/38 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Karl Friberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Denys Klok | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Karl Friberg | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Denys Klok | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Denys Klok | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karl Friberg vs. Denys Klok - Wzajemne mecze
09.07.19 | 1. runda | Denys Klok | Karl Friberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Vilnius | ceglana |
13.11.18 | 1. runda | Karl Friberg | Denys Klok | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Finland F4 | halowa |
18.07.18 | 2. runda | Denys Klok | Karl Friberg | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Estonia F1 | ceglana |
Karl Friberg form & Denys Klok form
Karl Friberg - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Denys Klok - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
02.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | - Denys Klok - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |