MECZ
24.06.16 | Ćwierćfinał | Kaichi Uchida | Nathan Pasha | 6-4, 6-3 | USA F20 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kaichi Uchida | Nathan Pasha | |
1. podanie % | 39/52 (75%) | 43/68 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 29/43 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/68 (44%) | 16/52 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kaichi Uchida vs. Nathan Pasha - Wzajemne mecze
02.07.17 | Finał | Kaichi Uchida | Nathan Pasha | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | USA F22 | ceglana |
24.06.16 | Ćwierćfinał | Kaichi Uchida | Nathan Pasha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | USA F20 | ceglana |
Kaichi Uchida form & Nathan Pasha form
Kaichi Uchida - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu |
Nathan Pasha - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Ruan Roelofse | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Korey Lovett | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Binghamton Challenger - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. John Mcnally | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 7-64, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Panama City - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 6-2, 6-70 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
25.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Gianni Mina | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
10.01.18 2. runda | vs. Andreas Seppi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.18 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.01.18 Klasyf. | vs. Brian Tran | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
25.11.17 Półfinał | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.17 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Ryota Kishi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
15.11.17 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Daniiar Duldaev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Sem Verbeek | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.17 2. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Andrew Whittington | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.17 Ćwierćfinał | vs. Dayne Kelly | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda | vs. Ken Cavrak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Daniel Nolan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |