MECZ
21.03.18 | 1. runda | Kai Lemstra | Xin Hu | 6-2, 6-1 | Croatia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kai Lemstra | Xin Hu | |
1. podanie % | 25/35 (71%) | 22/44 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/25 (84%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 7/35 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kai Lemstra | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kai Lemstra | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kai Lemstra | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kai Lemstra | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kai Lemstra | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kai Lemstra | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kai Lemstra | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
17.04.97, 26 lat
17.04.97, 26 lat
Kai Lemstra vs. Xin Hu - Wzajemne mecze
21.03.18 | 1. runda | Kai Lemstra | Xin Hu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Croatia F3 | ceglana |
Kai Lemstra form & Xin Hu form
Kai Lemstra - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Iannis Miletich | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cristian Cauzzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Vincent Marysko | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jakub Nicod | 6-77, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Jakub Filip | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Taym Alazmeh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Wiedenmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Johannes Haerteis | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |
Xin Hu - ostatnie mecze
M25 Guiyang - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Xiaoyin Yang | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yitao Cao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chuxiangyu Li | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Weitao Xu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jung Ho Shin | 7-5, 6-71, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Stoeger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Moritz Pfaff | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Samuel Beren | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Qun Gao | 6-4, Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Qujing - halowa | ||||
07.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zhou Mingzhou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kunshan - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Runyu Zhao | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hengyang - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
20.10.18 2. runda klasyf. | vs. George Botezan | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sota Tani | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Wai Yu Kai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lewei Cai | 3-6, 7-5, 2-0, Lewei Cai - krecz | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Zhengan Sun | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F8 - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Francis Casey Alcantara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |