Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Kai Lemstra vs. Dominik Recek - Wzajemne mecze
25.02.20 | Klasyf. | Kai Lemstra | Dominik Recek | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Trnava | halowa |
28.05.18 | Klasyf. | Dominik Recek | Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Kai Lemstra form & Dominik Recek form
Kai Lemstra - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Iannis Miletich | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cristian Cauzzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Vincent Marysko | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jakub Nicod | 6-77, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Jakub Filip | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Taym Alazmeh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Wiedenmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Johannes Haerteis | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |