MECZ
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Justin Roberts | Mats Rosenkranz | 6-3, 5-7, 10-8 | M25 Karlsruhe | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Justin Roberts vs. Mats Rosenkranz - Wzajemne mecze
01.09.23 | Ćwierćfinał | Mats Rosenkranz | Justin Roberts | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | M25 Oldenzaal | ceglana |
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Justin Roberts | Mats Rosenkranz | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | M25 Karlsruhe | ceglana |
Justin Roberts form & Mats Rosenkranz form
Justin Roberts - ostatnie mecze
Cleveland Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
16.11.23 1. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Laval - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 South - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mats Rosenkranz - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |