MECZ
03.07.17 | 1. runda klasyf. | Justin Roberts | Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-1 | Portugal F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
17.07.99, 24 lat
17.07.99, 24 lat
Justin Roberts vs. Guilherme Valdoleiros - Wzajemne mecze
03.07.17 | 1. runda klasyf. | Justin Roberts | Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Portugal F10 | twarda |
Justin Roberts form & Guilherme Valdoleiros form
Justin Roberts - ostatnie mecze
Cleveland Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
16.11.23 1. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Laval - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 South - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Guilherme Valdoleiros - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Simao | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Almeida | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jack Molloy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marcus Walters | 7-64, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Joe Leather | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Munoz (ESP) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dalmasso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-74, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Valldoreix - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cooper | 2-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu |