MECZ
25.02.18 | 2. runda klasyf. | Jurgen Briand | Christian Samuelsson | 6-2, 2-0, - krecz | Turkey F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jurgen Briand vs. Christian Samuelsson - Wzajemne mecze
25.02.18 | 2. runda klasyf. | Jurgen Briand | Christian Samuelsson | 6-2, 2-0, Christian Samuelsson - krecz | szczegóły meczu | Turkey F8 | twarda |
Jurgen Briand form & Christian Samuelsson form
Jurgen Briand - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 7-5, 6-78 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre 2 - ceglana | ||||
10.01.23 1. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 Klasyf. | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Romeo Arcuschin | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.22 Półfinał | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-71, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Alastair Gray | 6-2, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-0, Aziz Ouakaa - krecz | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Nick Hardt | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Jelle Sels | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.22 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Maxence Broville | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Adrien Gobat | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Thomaz Bellucci | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Christian Samuelsson - ostatnie mecze
M15 Toulouse - halowa | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Valentin Royer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Bastian Trinker | 5-7, 6-4, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Jakub Paul | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Joffrey De Schepper | 6-77, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Vaclav Safranek | 7-5, 6-75, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Emiliano Maggioli | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tomas Vanko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Jim Walder | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
04.10.19 Półfinał | vs. Martins Podzus | 6-74, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.19 2. runda | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Carl Gustafsson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Florian Lakat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Florian Lakat | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Joris Moret | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |