MECZ
10.07.17 | 2. runda klasyf. | Junior A. Ore | Luke Issajenko | 6-0, 6-1 | Egypt F20 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Junior A. Ore vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
10.07.17 | 2. runda klasyf. | Junior A. Ore | Luke Issajenko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F20 | twarda |
Junior A. Ore form & Luke Issajenko form
Junior A. Ore - ostatnie mecze
Ambato Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
04.08.20 1. runda | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.20 1. runda | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |