MECZ
03.07.17 | 2. runda klasyf. | Junior A. Ore | Igor Solomatin | 6-1, 6-0 | Egypt F19 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
16.12.98, 25 lat
16.12.98, 25 lat
Junior A. Ore vs. Igor Solomatin - Wzajemne mecze
03.07.17 | 2. runda klasyf. | Junior A. Ore | Igor Solomatin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F19 | twarda |
26.06.17 | Klasyf. | Junior A. Ore | Igor Solomatin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F18 | twarda |
Junior A. Ore form & Igor Solomatin form
Junior A. Ore - ostatnie mecze
Ambato Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
04.08.20 1. runda | vs. George Goldhoff | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. James Cerretani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Boris Arias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Alex Theiler | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Tyler Zink | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. David Metz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 6-7 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Ryan Shane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Cleeve Harper | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Sean Burnette | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Ryan Shane | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.06.20 1. runda | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Igor Solomatin - ostatnie mecze
M15 Pescara - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 L'Aquila - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.20 Klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.20 1. runda | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |