MECZ
16.05.19 | 2. runda | Julius Tverijonas | Sheil Kotecha | 6-3, 6-0 | M15 Kampala | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julius Tverijonas | Sheil Kotecha | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 32/43 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/43 (49%) | 12/46 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julius Tverijonas | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julius Tverijonas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julius Tverijonas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julius Tverijonas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julius Tverijonas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julius Tverijonas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julius Tverijonas | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julius Tverijonas | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kenia
28.03.00, 24 lat
28.03.00, 24 lat
Julius Tverijonas vs. Sheil Kotecha - Wzajemne mecze
16.05.19 | 2. runda | Julius Tverijonas | Sheil Kotecha | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Kampala | ceglana |
Julius Tverijonas form & Sheil Kotecha form
Julius Tverijonas - ostatnie mecze
Vilnius Challenger - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vilnus Challenger - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 Klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.09.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.21 2. runda | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.06.20 1. runda | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Sheil Kotecha - ostatnie mecze
Davis Cup - twarda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Donostia - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |