MECZ
24.07.17 | 2. runda klasyf. | Julius Tverijonas | Hermanni Tiainen | 6-2, 6-1 | Estonia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
16.08.00, 23 lat
16.08.00, 23 lat
Julius Tverijonas vs. Hermanni Tiainen - Wzajemne mecze
24.07.17 | 2. runda klasyf. | Julius Tverijonas | Hermanni Tiainen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Estonia F1 | ceglana |
Julius Tverijonas form & Hermanni Tiainen form
Julius Tverijonas - ostatnie mecze
Vilnius Challenger - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vilnus Challenger - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 Klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.09.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.21 2. runda | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.06.20 1. runda | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Hermanni Tiainen - ostatnie mecze
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 6-0, 6-72, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elmer Moller | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Peetu Pohjola | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Constantinos Koshis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Aleksi Lofman | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Finland F3 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Peter Sillanpaa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aaron Prandstetter | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jason Sormunen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F20 - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Mirzaei | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Linus Krohn | 5-7, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vangelis Fragistas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu |