MECZ
21.09.17 | 2. runda | Julien Cagnina | Aleksei Khomich | 6-1, 6-0 | Turkey F35 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julien Cagnina | Aleksei Khomich | |
1. podanie % | 17/36 (47%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/17 (82%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
10.01.97, 27 lat
18475 $
10.01.97, 27 lat
18475 $
Julien Cagnina vs. Aleksei Khomich - Wzajemne mecze
21.09.17 | 2. runda | Julien Cagnina | Aleksei Khomich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F35 | ceglana |
Julien Cagnina form & Aleksei Khomich form
Julien Cagnina - ostatnie mecze
Maia 1 - ceglana | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-0, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 3-3, - Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 7-65, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Dian Nedev | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 2 - twarda | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 1 - twarda | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Alen Avidzba | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Hugo Pontico | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-4, - Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Lucas Grandouiller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Aleksei Khomich - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |