MECZ
03.09.18 | 2. runda klasyf. | Julian Gimenez | Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-0 | Argentina F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
23.02.01, 23 lat
23.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
30.10.97, 26 lat
30.10.97, 26 lat
Julian Gimenez vs. Gian Matias Di Natale - Wzajemne mecze
03.09.18 | 2. runda klasyf. | Julian Gimenez | Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Argentina F4 | ceglana |
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Julian Gimenez | Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Argentina F8 | ceglana |
Julian Gimenez form & Gian Matias Di Natale form
Julian Gimenez - ostatnie mecze
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cash Hanzlik | Cash Hanzlik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
14.04.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Cayetano March | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
06.04.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.04.23 Klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
07.03.23 2. runda klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Gaia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.23 Klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Lujan - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Felipe Salinas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Fermin Tenti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Luis Felipe Mealla Mendez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Nicolas Buitrago | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 7-61, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Gian Matias Di Natale - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Federico Campana | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Tim Handel | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Yannik Kelm | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Alexander Weis | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Pietro Marino | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kiruthik Kalyaan As | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Benjamin Loccisano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Sander Jong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Mura | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Dax Donders | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Filippo Romano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |