MECZ
17.10.16 | 1. runda | Jules Okala | Andrea Basso | 3-6, 6-4, 7-64 | France F23 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Jules Okala | Andrea Basso | |
1. podanie % | 65/87 (75%) | 69/99 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 53/65 (82%) | 51/69 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/99 (32%) | 25/87 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/186 (51%) | 92/186 (49%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 4 | 11 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jules Okala vs. Andrea Basso - Wzajemne mecze
17.10.16 | 1. runda | Jules Okala | Andrea Basso | 3-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | France F23 | halowa |
Jules Okala form & Andrea Basso form
Jules Okala - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
10.01.22 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.21 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.20 Półfinał | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
16.02.20 Finał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Andrea Basso - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
07.10.22 Półfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 Ćwierćfinał | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 2. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 2-1, Dragos Nicolae Madaras - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
30.09.22 Półfinał | vs. Titouan Droguet | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.22 Ćwierćfinał | vs. Davide Galoppini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.09.22 2. runda | vs. Nicolo Pozzani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Jason Janis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Duarte Vale | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
01.07.22 Ćwierćfinał | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.22 2. runda | vs. Seydina Andre | 6-78, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Krumich | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Kai Lemstra | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Seydina Andre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. James Hartson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |