Kolumbia
05.03.92, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kolumbia
24.12.90, 33 lat
Meksyk
06.10.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kolumbia
24.06.90, 33 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Sebastian Gomez/Luis Patino vs. Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez - Wzajemne mecze
21.10.19 | Finał | Juan Sebastian Gomez/Luis Patino | Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez | Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Juan Sebastian Gomez form & Jose Daniel Bendeck form
Juan Sebastian Gomez/Luis Patino - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda |
09.12.21 Ćwierćfinał | vs. Liam Draxl/Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
08.12.21 1. runda | vs. Juan Sebastian Osorio/Felipe Santamaria | 3-6, 6-2, 10-6 | | szczegóły meczu |
M15 Cancun - twarda |
03.12.21 1. runda | vs. Chad Kissell/Joshua Sheehy | 4-6, 7-69, 5-10 | | szczegóły meczu |
M25 Santo - twarda |
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Diego Hidalgo/Igor Ribeiro Marcondes | 5-7, 1-6 | | szczegóły meczu |
10.06.21 1. runda | vs. Alafia Ayeni/Roy Smith | Alafia Ayeni/Roy Smith/Cristian Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
M15 Cancun - twarda |
21.10.19 Półfinał | vs. Charles Force/Laurentiu Schinteie | 6-0, Charles Force/Laurentiu Schinteie - krecz | | szczegóły meczu |
21.10.19 Finał | vs. Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez | Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez/Cristian Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
21.10.19 1. runda | vs. Erick Sanchez/Rodolfo Villavicencio Castro | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Rikhardt Bierman/David Volfson | 6-3, 2-1, Rikhardt Bierman/David Volfson - krecz | | szczegóły meczu |
Colombia F1 - twarda |
17.07.17 Finał | vs. Nicolas Alberto Arreche/Alexander Merino | 6-2, 7-64 | | szczegóły meczu |
17.07.17 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea/Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-4, 10-6 | | szczegóły meczu |
17.07.17 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Mendoza/Michel Vernier | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
17.07.17 Półfinał | vs. Daniel Elahi Galan/Facundo Mena | 7-60, 6-4 | | szczegóły meczu |
Guadalajara Challenger - twarda |
20.06.11 1. runda | vs. Luis Diaz-Barriga/Miguel-Angel Reyes-Varela | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana |
28.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliot Spizzirri/Tyler Zink | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Półfinał | vs. Ian Dempster/Korey Lovett | 6-3, 6-74, 10-5 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Finał | vs. Oliver Crawford/Sam Riffice | 4-6, 6-2, 10-2 | | szczegóły meczu |
28.10.19 1. runda | vs. Alejandro Gomez/Junior A. Ore | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Cancun - twarda |
21.10.19 Finał | vs. Juan Sebastian Gomez/Luis Patino | - Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Luciano Doria/Alejandro Mendoza | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Półfinał | vs. Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim | 6-75, 6-4, 12-10 | | szczegóły meczu |
21.10.19 1. runda | vs. Skyler Butts/Nicholas Bybel | Skyler Butts/Nicholas Bybel - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
M15 Cancun - twarda |
14.10.19 1. runda | vs. Luciano Doria/Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
14.10.19 Ćwierćfinał | vs. Skyler Butts/Nicholas Bybel | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
14.10.19 Półfinał | vs. Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim | 6-3, 4-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
14.10.19 Finał | vs. Alejandro Mendoza/Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
M25 Lima - ceglana |
15.07.19 Półfinał | vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino | 6-1, 2-6, 5-10 | | szczegóły meczu |
15.07.19 1. runda | vs. Anatoliy Petrenko/Rowland Phillips | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
15.07.19 Ćwierćfinał | vs. Federico Juan Aguilar/Boruch Skierkier | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Lima - ceglana |
08.07.19 Finał | vs. Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos | 6-75, 1-6 | | szczegóły meczu |
08.07.19 Półfinał | vs. Juan Sebastian Gomez/Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
08.07.19 1. runda | vs. Enrique Bogo/Joseph W. Van Meter | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
08.07.19 Ćwierćfinał | vs. Pedro Iamachkine/Mateo Vereau | 6-4, 6-76, 10-8 | | szczegóły meczu |
M25+H Toulouse - ceglana |
17.06.19 1. runda | vs. Jonathan Kanar/Laurent Lokoli | 7-5, 4-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
Guayaquil Challenger - ceglana |
30.10.18 1. runda | vs. Joao Domingues/Gastao Elias | 6-72, 3-6 | | szczegóły meczu |
Italy F26 - ceglana |
03.09.18 Półfinał | vs. Enrico Dalla Valle/Oscar Jose Gutierrez | 6-74, 2-6 | | szczegóły meczu |
03.09.18 Ćwierćfinał | vs. Eric Ahren Moonga/Jonathan Mridha | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |