MECZ
20.12.17 | 2. runda | Juan Pablo Varillas | Felipe Assuncao Garla | 6-3, 6-2 | Peru F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Pablo Varillas | Felipe Assuncao Garla | |
1. podanie % | 40/61 (66%) | 45/69 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/40 (70%) | 25/45 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/21 (33%) | 6/24 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/69 (55%) | 26/61 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
13.06.94, 29 lat
13.06.94, 29 lat
Juan Pablo Varillas vs. Felipe Assuncao Garla - Wzajemne mecze
20.12.17 | 2. runda | Juan Pablo Varillas | Felipe Assuncao Garla | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Peru F2 | ceglana |
Juan Pablo Varillas form & Felipe Assuncao Garla form
Juan Pablo Varillas - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-62, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Francesco Passaro | 7-5, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Sebastian Baez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.24 | vs. Nicolas Jarry | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 7-66, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-64, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fils | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu |
Felipe Assuncao Garla - ostatnie mecze
Brazil F9 - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Aaron Schmid | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-1, 7-69 | szczegóły meczu | |
Brazil F8 - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Mateus Alves | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Rafael Saraiva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Joao Pedro Okano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brazil F7 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Heitor Thieme | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brazil F6 - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brazil F5 - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Carlos Eduardo Severino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Ishwara Pola | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Gessner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Nicolas Santos | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Rafael Tosetto | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lucca Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Johann Soares Valinho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Mateus Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Pedro Henrique Batistella | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Igor Sao Thiago | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
30.04.18 2. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F1 - ceglana | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Fermin Tenti | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lucca Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Karl Friberg | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Bastien Kolly | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |