MECZ
16.10.16 | Klasyf. | Juan Pablo Paz | Orlando Luz | 6-3, 1-6, 6-2 | Santiago Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Pablo Paz | Orlando Luz | |
1. podanie % | 39/66 (59%) | 39/73 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/39 (56%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 18/34 (53%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/73 (47%) | 28/66 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/139 (52%) | 67/139 (48%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Paz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Juan Pablo Paz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Pablo Paz | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Pablo Paz vs. Orlando Luz - Wzajemne mecze
12.11.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Montevideo Challenger | ceglana |
17.06.22 | Ćwierćfinał | Orlando Luz | Juan Pablo Paz | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Skopje | ceglana |
16.10.16 | Klasyf. | Juan Pablo Paz | Orlando Luz | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Santiago Challenger | ceglana |
09.08.16 | 1. runda | Juan Pablo Paz | Orlando Luz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Italy F24 | ceglana |
Juan Pablo Paz form & Orlando Luz form
Juan Pablo Paz - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Facundo Juarez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Orlando Luz - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |