MECZ
15.09.18 | 1. runda klasyf. | Juan Pablo Paz | Dragos Nicolae Madaras | 6-0, - krecz | Sibiu Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Pablo Paz | Dragos Nicolae Madaras | |
1. podanie % | 12/17 (71%) | 14/22 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 9/12 (75%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/5 (80%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/22 (68%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 28/39 (72%) | 11/39 (28%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Pablo Paz vs. Dragos Nicolae Madaras - Wzajemne mecze
15.04.23 | Półfinał | Dragos Nicolae Madaras | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
01.04.23 | Półfinał | Dragos Nicolae Madaras | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
10.08.21 | 1. runda | Dragos Nicolae Madaras | Juan Pablo Paz | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Curtea | ceglana |
13.10.18 | Półfinał | Dragos Nicolae Madaras | Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F31 | ceglana |
15.09.18 | 1. runda klasyf. | Juan Pablo Paz | Dragos Nicolae Madaras | 6-0, Dragos Nicolae Madaras - krecz | szczegóły meczu | Sibiu Challenger | ceglana |
Juan Pablo Paz form & Dragos Nicolae Madaras form
Juan Pablo Paz - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Dragos Nicolae Madaras - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
08.07.23 Finał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
26.05.23 Półfinał | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - krecz | szczegóły meczu |