MECZ
01.07.16 | Ćwierćfinał | Juan Pablo Paz | Carlos Taberner | 6-2, 3-6, 7-5 | Romania F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Pablo Paz | Carlos Taberner | |
1. podanie % | 51/85 (60%) | 55/87 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/51 (69%) | 38/55 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/34 (62%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/87 (37%) | 29/85 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/172 (51%) | 84/172 (49%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Pablo Paz vs. Carlos Taberner - Wzajemne mecze
01.07.16 | Ćwierćfinał | Juan Pablo Paz | Carlos Taberner | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Romania F8 | ceglana |
Juan Pablo Paz form & Carlos Taberner form
Juan Pablo Paz - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Carlos Taberner - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |