MECZ
16.01.18 | 1. runda | Juan Pablo Ficovich | Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 2-6, 6-4 | France F2 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Juan Pablo Ficovich | Constantin Bittoun Kouzmine | |
1. podanie % | 49/80 (61%) | 77/115 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/49 (63%) | 51/77 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/31 (65%) | 17/38 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/19 (21%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/115 (41%) | 29/80 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/195 (50%) | 97/195 (50%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Pablo Ficovich vs. Constantin Bittoun Kouzmine - Wzajemne mecze
16.01.18 | 1. runda | Juan Pablo Ficovich | Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | France F2 | halowa |
Juan Pablo Ficovich form & Constantin Bittoun Kouzmine form
Juan Pablo Ficovich - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Finał | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Półfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 Ćwierćfinał | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |
Constantin Bittoun Kouzmine - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sven Corbinais | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |