MECZ
21.02.19 | 2. runda | Juan Bautista Otegui | Adrian Bodmer | 5-7, 7-66, 6-4 | M15 Vale | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Juan Bautista Otegui | Adrian Bodmer | |
1. podanie % | 76/119 (64%) | 87/144 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 53/76 (70%) | 58/87 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/43 (44%) | 26/57 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/23 (17%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 60/144 (42%) | 47/119 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 132/263 (50%) | 131/263 (50%) |
Double foul | 10 | 9 |
Asy | 8 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Bautista Otegui | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Bautista Otegui vs. Adrian Bodmer - Wzajemne mecze
21.02.19 | 2. runda | Juan Bautista Otegui | Adrian Bodmer | 5-7, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Vale | twarda |
Juan Bautista Otegui form & Adrian Bodmer form
Juan Bautista Otegui - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Adrian Bodmer - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Benjamin Pietri | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |